Laptop HP 17-CP3114NW - AMD Ryzen 7 7730U | 16GB | SSD 512GB | 17.3"FHD | Windows 11
Dostępność:
Na wyczerpaniu
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Specyfikacja
| GWARANCJA | Producenta |
| STAN | NEW |
| Procesor | AMD Ryzen |
| Typ procesora | 7-7730U (8 rdzeni, 16 wątków, 2–4.5 GHz, 16 MB cache) |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Pamięć onboard | nie |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Il.gniazd pamiec/wol | 2/0 |
| Czest. Odświeżania | 60 Hz |
| Dysk twardy | M.2 512GB |
| Slot M.2 | tak PCI-E |
| Slot SATA | tak - brak elementów montażowych |
| Wielkość matrycy | 17.3" |
| Typ ekranu | Matowy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 FHD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy | nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon Graphics |
| Nagrywarka DVR+/-RW | nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| Łączność | Kamera internetowa, Bluetooth, Wi-Fi |
| Czytnik lini pap. | nie |
| Podświetlana klawiat | nie |
| Rodzaje wejść/wyjść | 2xUSB-A 1xUSB-C 1xAudioJack 1xHDMI 1xAC |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Dominujący kolor ob. | SREBRNY |
| Materiał obudowy | tworzywo |
| GRATIS | Torba + mysz przewodowa |
| GRATIS | Bon dla Nauczyciela |
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.