Switch TP-LINK TL-SM321B

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 80,00 zł 80.00
Cena netto: 65,04 zł
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TP-Link
Kod produktu: SIETPLHUB0024 [8153607]

Opis



Certyfikaty: FCC, CE
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Długość fali RX (max): 1310 nm
EAN: 6935364030520
Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
Kod Producenta: TL-SM321B
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s
Maksymalny dystans transferu: 10000 m
Napięcie: 3.3 V
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego: 9/125
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3z
Ta długości fali (max): 1550 nm
Typ interfejsu: SFP
Typ transceivera SFP: Swiatłowód
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF): Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 80 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl