Laptop ASUS ROG STRIX G713PU-RS94 - AMD Ryzen 9 7940HX | 16GB | SSD 1TB | 17.3"FHD (1920x1080) 144Hz | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | Windows 11 | Podświetlana klawiatura | Black
Dostępność:
Na wyczerpaniu
Wysyłka w:
48 godzin
Opis
Specyfikacja
| Procesor | AMD Ryzen |
| Typ procesora | 9-7940HX (16 rdzeni, 32 wątki, 2.40–5.20 GHz, 102 MB cache) |
| Pamięć RAM | 32GB |
| Pamięć onboard | nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Il.gniazd pamiec/wol | 2/0 |
| Dysk twardy | M.2 1TB |
| Slot M.2 | 2 gniazda na plycie PCI-E |
| Slot SATA | nie |
| Wielkość matrycy | 17.3" |
| Typ ekranu | Matowy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 FHD |
| Erkan dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy | nie |
| Karta graficzna | GeForce RTX 4050 6GB |
| Nagrywarka DVR+/-RW | nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| Łączność | Kamera internetowa, Bluetooth, Wi-Fi |
| Czytnik lini pap. | nie |
| Podświetlana klawiat | Tak - RGB |
| Rodzaje wejść/wyjść | 2x USB 3.2; AUDIO IN/OUT; 2xUSB-C; HDMI; LAN |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Dominujący kolor ob. | SZARY/ CZARNY |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Stan | RENEW |
| Gwarancja | IT-BOX |
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.