Laptop ASUS Vivobook 16 F1605VA-WS74 - Intel Core i7-1355U | 16GB | SSD 512GB | 16"FHD+(1920x1200) | Windows 11 | podświetlana klawiatura | Indie Black
Dostępność:
Średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Specyfikacja
| Procesor | Intel Core i7 |
| Typ procesora | 1355U (10 rdzeni, 12 wątków, 3.70-5.0 GHz, 12MB cache) |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Pamięć onboard | tak 8GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Il.gniazd pamiec/wol | 1/0 |
| Dysk twardy | M.2 512GB |
| Slot M.2 | tak PCI-E |
| Slot SATA | nie |
| Wielkość matrycy | 16" |
| Typ ekranu | Matowy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1200 |
| Erkan dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy | nie |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Nagrywarka DVR+/-RW | nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| Łączność | Kamera internetowa, Bluetooth, Wi-Fi |
| Czytnik lini pap. | tak |
| Podświetlana klawiat | Tak - biały |
| Rodzaje wejść/wyjść | 3xUSB 3.0; HDMI; USB-C; AUDIO IN/OUT |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Dominujący kolor ob. | CZARNY |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Stan | RENEW |
| Gwarancja | IT-BOX |
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.