Laptop ASUS Vivobook 16X K3605VU-WS96 - Intel Core i9-13900H | 16GB | SSD 1TB | 16"WUXGA(1920x1200) | GeForce RTX 4050 6GB | Windows 11 | Cool Silver | Podświetlana klawiatura
Dostępność:
Dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Specyfikacja
| Procesor | Intel Core i9 |
| Typ procesora | Intel Core i9-13900H 2.6GHZ |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Pamięć onboard | tak 16GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Il.gniazd pamiec/wol | 1/1 |
| Dysk twardy | M.2 1TB |
| Slot M.2 | tak PCI-E |
| Slot SATA | nie |
| Wielkość matrycy | 16" |
| Typ ekranu | Matowy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1200 |
| Erkan dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy | nie |
| Karta graficzna | GeForce RTX 4050 6GB |
| Nagrywarka DVR+/-RW | nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| Łączność | Kamera internetowa, Bluetooth, Wi-Fi |
| Czytnik lini pap. | tak |
| Podświetlana klawiat | Tak - biały |
| Rodzaje wejść/wyjść | 2x USB 3.0; USB-C; HDMI; AUDIO IN/OUT; SD CARD |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Dominujący kolor ob. | Srebrny |
| Materiał obudowy | TWORZYWO |
| Stan | RENEW |
| Gwarancja | IT-BOX |
| GRATIS |
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.