Laptop Asus ROG Strix G17 G713PV-WS94 - Ryzen 9 7845HX | 16GB | SSD 1TB | 17.3"QHD (2560x1440) 240Hz | GeForce RTX4060 8192MB pamięci własnej | Windows 11 | Podświetlana klawiatura | Eclipse Gray
Dostępność:
Na wyczerpaniu
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Specyfikacja
| Procesor | AMD Ryzen |
| Typ procesora | 9-7845HX (12 rdzeni, 24 wątki, 3.00–5.20 GHz, 76 MB cache) |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Pamięć onboard | nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Il.gniazd pamiec/wol | 2/0 |
| Dysk twardy | M.2 1TB |
| Slot M.2 | 2 gniazda na plycie PCI-E |
| Slot SATA | nie |
| Wielkość matrycy | 17.3" |
| Typ ekranu | Matowy |
| Rozdzielczość ekranu | 2560x1440 |
| Erkan dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy | nie |
| Karta graficzna | GeForce RTX 4060 8GB |
| Nagrywarka DVR+/-RW | nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| Łączność | Kamera internetowa, Bluetooth, Wi-Fi |
| Czytnik lini pap. | nie |
| Podświetlana klawiat | Tak - RGB |
| Rodzaje wejść/wyjść | 2x USB 3.2 Typu-A 2x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C/ DisplayPort 1x HDMI 1X RJ45 1x AUDIO |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Dominujący kolor ob. | SZARY |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Stan | RENEW |
| Gwarancja | 24 miesiące DTD |
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.