Laptop Asus Vivobook F1504ZA-WH52 - Intel i5-1235U | 15.6" FHD | 8GB | SSD 256GB | Windows 11 | Quiet Blue
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Specyfikacja
| Procesor | Intel Core i5 |
| Typ procesora | 1235U (10 rdzeni, 12 wątków, 3.3-4.4GHz, 12MB cache) |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć onboard | tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Il.gniazd pamiec/wol | 1/1 |
| Dysk twardy | M.2 256GB |
| Slot M.2 | tak |
| Slot SATA | nie |
| Wielkość matrycy | 15.6" |
| Typ ekranu | Matowy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 FHD |
| Erkan dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy | nie |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Nagrywarka DVR+/-RW | nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| Łączność | Kamera internetowa, Bluetooth, Wi-Fi |
| Czytnik lini pap. | nie |
| Podświetlana klawiat | nie |
| Rodzaje wejść/wyjść | USB-C,audio,HDMI,3xUSB |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Dominujący kolor ob. | GRANATOWY |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Stan | RENEW |
| Gwarancja | IT-BOX |
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.