Laptop HP 15-FC0041 - AMD Ryzen 5 7520U | 8GB | SSD 512GB | 15.6" FHD (1920x1080) | Radeon 610M | Windows 11 NATURAL SILVER
Dostępność:
Średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Specyfikacja
| Procesor | AMD Ryzen |
| Typ procesora | 5-7520U (4 rdzenie, 8 wątków, 2.80–4.30 GHz, 6 MB cache) |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć onboard | tak 8GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Il.gniazd pamiec/wol | 0/0 |
| Dysk twardy | M.2 512GB |
| Slot M.2 | tak PCI-E |
| Slot SATA | nie |
| Wielkość matrycy | 15.6" |
| Typ ekranu | Matowy, IPS |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 FHD |
| Erkan dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy | nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon Graphics |
| Nagrywarka DVR+/-RW | nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| Łączność | Kamera internetowa, Bluetooth, Wi-Fi |
| Czytnik lini pap. | nie |
| Podświetlana klawiat | nie |
| Rodzaje wejść/wyjść | 2xUSB-A 1xUSB-C 1xAudioJack 1xHDMI 1xAC |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Dominujący kolor ob. | SREBRNY |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Stan | RENEW |
| Gwarancja | IT-BOX |
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.